Tja, wat een weertje. Heet. Dat is geen nieuws. Wel heeft Mieke (loopt stage) een prachtige vondst gedaan. Een salamander in de sla. Geef hem of haar maar eens ongelijk. Koel, vochtig en knapperig. Ook die hebben het te heet en zijn op zoek naar verkoeling.
Vandaag zijn we met 5-en aan het werk geweest in de tuin tot 14.00. Daarna was het echt te heet om te werken. Vandaar het wat latere tijdstip van de nieuwsbrief.
Morgenochtend gaan we om 6.00 uur beginnen. Vandaag komt er een partij plantgoed binnen. Die kan, zeker met dit warme weer, niet wachten om geplant te worden. Het land is al klaar gemaakt om te planten dus: laat maar komen die partij!
De rest van de week wordt het tropenrooster draaien. 6.00 uur op 12.00 uur af. In de avond van 19.00 tot donker.
In Tilburg hebben ze vandaag rose maandag. Als je bij ons in de tuin komt, is dat hier door de bloemen ook het geval! Kom zelf maar kijken. Als je een update wilt hebben van de afgelopen tijd, kijk dan op facebook voor recente foto’s.
Tot woensdag en/of zaterdag