Even niks te melden. In ieder geval even niet bezig geweest met de tuin. Voor wel 48 uur zijn we met ons gezin naar de Ardennen geweest. Tentje, vuurtje, 2 lange en mooie wandelingen. Even rust……En het werkt, na een kort afkickuurtje in de auto, zie je ineens nieuwe vergezichten, andere ideeën gaan door je hoofd en voel je de eerste ruimte van rust. Dat is het ware vakantiegevoel. En dat kan dus zelfs in 48 uur. Nou ja …. ik hoop dat de meeste mensen dit iets langer kunnen doen.
Van rust is er op de tuin natuurlijk geen sprake. Het is top seizoen. Daar groeit en bloeit alles in zomerse pracht. Dit samen met een fikse regenbui geeft een oase van groen. Als tuinder stroop je je mouwen op en help je dit proces om in balans te blijven.
Kom vooral tijdens winkeluren eens achter naar het veld gelopen. En geniet van de zomerse pracht en ’s avonds zal de groente op je bord nog lekkerder smaken. Ook de bloemen stralen je tegemoet. Vraag in de winkel naar de mogelijkheden van deze bloemenpluktuin. Het emmertje met schaartje staat al voor je klaar.
Ingrid de Wolff, tuinder van Sophia's Tuim